Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
18.05 14:46 - Как се свиква с хейт и въпроси от Холандия от "Евровизия"
Автор: u4itel Категория: Забавление   
Прочетен: 1151 Коментари: 3 Гласове:
4

Последна промяна: 18.05 21:06

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
  Първо искам да кажа, че много харесвам оптимистичната песничка "Банга-ранга", а Дара е супер симпатяга от малко провинциална Варна, чиито граждани не са свикнали на хейт или по-скоро майтапчийски задявки. Но такива от Зап. Европа не липсват, мале. 
 
 Не трябва човек да си смята: знам английския, ще се оправя някак си и щом ти е кацнало пиленцето на рамото, може да му изцедиш млякото, че да имаш от пиле мляко. Малко се притесних от факта, че на пресконференцията Дара сподели по сополив начин, че в родината й имало хейт срещу нея. Това опасно би било най-вече в моите ранни младини, когато нямахме АйПи адреси, дето се забелязват веднага и дори редовен Интернет, та всеки те одрусва и когато нямаш слава в социалките, и дори продължава и днес. A какво значение има дали имаш 1 хейтър или много, ако тоя един се представя за доста хора? Обаче това трябва да ти даде урок да не отговаряш как ти падне, защото имаше въпрос от телевизия на "Холандия" (която не трябва да се нарича по този обиден начин, а с Нидерландия и нацията е "дъч") за това дали е необичайно един познат в страната си да е непознат за останалите държави. А тя отговори неграмотно с: няма значение дали сте от Бг или от по-голяма държава" ...

 Леле майко, Нидерландия е по-малка, а да не говорим за Израел, която се яви като съперник за финала. География ти трябва, защото, вервайте ми, ние неизразилите се досега и непосетили много страни дърти "хейтъри", го знаем. Oбаче да сметнем, че е говорила по принцип, но пък то скандинавските страни са доста по-големи. ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ ТАНЦьОРИТЕ БЯХА ВСИЧКИ ДО ЕДИН ОТ ТАМ и точно от тези страни гласуваха за нас.  
 Колко да ти е добричка песента, без връзки не става. А пък мислите ли, че някой иска домакинството на израелтяните, дето ги бомбардират всекакви и те така.  Имаше и провакативен въпрос на човечец от мъничка Сърбичка, който каза "къде ще ви бъде Евровизията, като нямате добри стадиони? (Tе с тяхната футболна идилия по Църв. звезда" какви стадиони имат! И тя се измъкна наивно и доста правилно, че ще се построи стадион, който ще се казва "Свобода", (трябваше да допълни СлободанМило-ч). Айде наздраве за наивността на изпълнителката, която помага срещу хейта.   
   
 


Тагове:   всички,   бяха,   танцьорите,


Гласувай:
4



1. icansing - Всички патарани
18.05 16:17
харесвате "оптимистични" чалгички и даnга-ланга. То ви е в кръвчицата облъчена.
цитирай
2. panazea - Здравей !
18.05 21:26
Замисълът на Бангаранга , БАЛКАРАНКА
Събуждането на Народите . Пречистване на духа от всяко зло .
Българските ритми ! Играта на Кукерите в оригиналната версия .
Добро вокално изпълнение . Чудесна Хореография !
Пробив в Матрицата !
Накарахме цял свят да играе Бангаранга !

Пробуди се!
Предай се на Ослепителната Светлина!
Тази вечер никой няма да спи!
Добре дошъл на бунта!
Аз съм Бангаран Бангаранга, бангаранга, бангаранга
Добре дошъл на бунта
Аз съм бунтар, аз съм легенда
Аз съм борец за свобода
Нека те запаля, запаля, нека те запаля
Хайде, нека те придърпам в дълбокото, ще те оставя без сили
Аз съм Бангаран Бангаранга, бангаранга, бангаранга
цитирай
3. u4itel - Аз се радвам:
19.05 15:42
Аз лично се радвам, че такава оптимистична песен с певица, която с труд си е проправяла пътя, въпреки че с оптимизма си изглежда й безгрижна за завиждане, успя. Успех и нататък!
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: u4itel
Категория: Други
Прочетен: 627108
Постинги: 241
Коментари: 199
Гласове: 881
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930